Zbiórka żołędzi zakończona!

Przez cały miesiąc październik trwała zbiórka żołędzi przez uczniów naszej szkoły przy olbrzymiej, jak zawsze, pomocy naszych wspaniałych rodziców.

Celem akcji było promowanie nawyków ekologicznych wśród dzieci, kształcenie wrażliwości na los zwierząt, a także uczenie oszczędnego gospodarowania zasobami przyrody. W ramach współpracy z Kołem Łowieckim „Nadwiślańskie" zakończyła się w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem zbiórka żołędzi. W sumie zebrano 270 kg żołędzi, za co ogromnie dziękujemy. Nasze zbiory zostały przekazane zaprzyjaźnionemu Kołu Łowieckiemu „Nadwiślańskie.” Przysmaki zasilą leśne paśniki i pomogą zwierzętom przetrwać zimę.

Serdecznie dziękujemy dzieciom przedszkolnym, uczniom, rodzicom oraz ich najbliższym, którym bliskie sercu są akcje prowadzone na rzecz nie tylko ludzi, ale również zwierząt.

Dla wszystkich, którzy brali udział w akcji składamy ogromne podziękowania!

Autor: Małgorzata Rutkowska