Akcja pod nazwą kiermasz książek z Księgarnią Tuliszków- zakończona!

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.”

Kartezjusz

Akcja pod nazwą kiermasz książek z Księgarnią Tuliszków ma już w naszej szkole tradycję i z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie ze strony społeczności szkolnej.

Jedni kupowali, a inni chcieli posiedzieć, poczytać i pooglądać, po prostu przyjemnie spędzić czas w otoczeniu kolorowych, pięknie wydanych książek. Przeznaczone do sprzedaży książki wyeksponowane zostały na specjalnie w tym celu przygotowanych stołach. Podczas kiermaszu bardzo pomocni byli członkowie Samorządu Uczniowskiego a także Wolontariusze. Organizatorom kiermaszu udało się sprzedać książki na kwotę 1634, 80. Akcja cieszy się tak dużym powodzeniem, że na pewno odbędą się kolejne edycje. Biblioteka szkolna dziękuje Księgarni Tuliszków za współpracę. Oczywiście biblioteka ani szkoła nie czerpie żadnych korzyści finansowych z tej akcji. Za to mamy olbrzymią satysfakcję ze współpracy z uczniami i rodzicami. Opiekę nad akcją i uczniami sprawowały: Irena Kuszewska- Kasica, Małgorzata Rutkowska, Natalia Woźnica.

Autor: