SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci.  Wizyta Mikołaja w szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na gościa, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwoneczka.

Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, pojawił się 6 grudnia w naszej szkole, długo oczekiwany przez dzieci gość- Mikołaj – kochany przez wszystkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki.  Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci upominkami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

Autor: Aneta Dul