Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Drodzy Uczniowie

w naszej szkole funkcjonuje już dziennik elektroniczny

Istnieje możliwość założenia swojego konta: osobnego dla rodziców i osobnego dla uczniów.

Do założenia konta niezbędny jest adres e-mail, zainteresowani rodzice proszeni są o przekazywanie adresów e-mail (osobiście) wychowawcom lub do sekretariatu szkoły.

W najbliższym czasie zostanie też zorganizowane spotkanie dotyczące możliwości korzystania z dzienniczków.

Poniżej dostępny jest podręcznik użytkownika dzienniczków – znajdziecie w nim Państwo informację dotyczącą zakładania kont, korzystania z dzienniczka oraz inne istotne informacje.

Chcąc wejść do strony logowania należy kliknąć w link DZIENNIK ELEKTRONICZNY powyżej

Informacje oraz pomoc można uzyskać w sekretariacie szkoły, dzwoniąc na nr  tel. 15 845 43 12 lub pisząc na adres e-mail zspradomysl@poczta.onet.pl (w tytule wysyłanej wiadomości proszę napisać „Dziennik elektroniczny”)

UWAGA: Dzienniczki nie są jeszcze dostępne dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej

Autor: