„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”.

W dniu 13 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji święta wszystkich pracowników oświaty, która podkreśliła silną więź, jaką łączy tradycja ze współczesnością polskiej szkoły.

Otwierając uroczystość, konferansjer  życzył wszystkim zgromadzonym satysfakcji z wykonywanego zawodu, wiele wytrwałości, optymizmu oraz wielkiej pomyślności w życiu osobistym. W części artystycznej społeczność uczniowska zaprezentowała w sposób humorystyczny scenki z życia szkoły. Następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu  pt. „Najpiękniejszy bukiet dla nauczyciela”. Zwycięzca w kategorii kl. I-III została Emilia Krysiak, kl. IV-VI Daria Nowicka. Wyróżnienia otrzymali: Dawid Kuszewski, Przemysław Szałaj, Jagoda Ziółkowska, Kacper Szewczyk i Weronika Budau.Podsumowaniem uroczystości było rozdanie nauczycielom „złotych szarf” w różnych kategoriach, charakteryzujących pracowników szkoły. Na zakończenie obchodów DEN uczniowie odśpiewali gromkie „ Sto  lat…”

Zdjęcia w galerii - wkrótce pojawią sie nowe zdjęcia, zapraszamy.

Uroczystość  została przygotowana pod kierunkiem

Małgorzaty  Rutkowskiej, Ireny Kuszewskiej Kasicy i Natalii Woźnicy.

Autor: