Wizyta w pracowni malasrkiej

25 września uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej złożyli  wizytę w pracowni Państwa Izabeli i Mariana Chudych, która mieści się w Radomyślu nad Sanem - w domu artystów.

Dzieci mogły oglądać galerię obrazów wykonanych różnymi technikami.  Wysłuchały pogadanki Pana Mariana na tematy związane z malarstwem, poznały różne tajniki tworzenia warsztatu. Uczniowie pogłębili i utrwalili sobie wiedzę związaną z technologią i technikami malarskimi. Mogli uzupełnić swoją dociekliwość poznawczą poprzez zadawanie pytań artyście.

Na pewno to wydarzenie wpłynie pozytywnie na  rozwijanie świadomości myślenia formą plastyczną oraz rozumienia struktury malarskiego języka wyrazu i ekspresji u małych dzieci.

Autor: