Informacja dotycząca darmowych podręczników

INFORMACJA

Dyrektor Zespołu Szkół w Radomyślu nad Sanem informuje rodziców dzieci, które 1 września 2014r. rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe przeznaczone do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego będą udostępniane uczniom bezpłatnie.

Podręczniki oraz materiały edukacyjne, zakupione dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Radomyślu nad Sanem, będą stanowiły wyposażenie biblioteki szkolnej i będą wypożyczane uczniom na dany rok szkolny. Zgodnie z zapisami ustawy o systemie oświaty powinny one służyć, co najmniej trzem kolejnym rocznikom klas pierwszych. Natomiast materiały ćwiczeniowe będą uczniom przekazywane bez obowiązku zwrotu.
Autor: