Wycieczka do Krakowa i Zakopanego

Początek czerwca obfituje  w wycieczki szkolne, toteż ministranci i młodzież szkolna Zespołu Szkół  z Radomyśla udali się na trzydniową wycieczkę do Krakowa i Zakopanego.

Rankiem 5 czerwca po Mszy św. celebrowanej przez kierownika wycieczki ks. Józefa Turonia autokar zapełnił się uczniami. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali opiekunowie Renata Partyka, Edyta i Piotr Maciurzyńscy.  Pierwszego dnia zwiedzaliśmy   Wawel
i Stare Miasto w Krakowie. Na rynku wszystkie dziewczyny, jak co roku, dostały kwiaty od kierownika naszego wyjazdu. Drugi dzień- Morskie Oko i baseny termalne  w Białce Tatrzańskiej, trzeciego dnia miejscowość Ząb- rodzinny dom Kamila Stocha, spacer po Gubałówce,  zakupy na Krupówkach i powrót do Radomyśla. Wszyscy zadowoleni z utęsknieniem czekają na kolejną wycieczkę.

Autor: