,,Życzenia dla dziadków”

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. Na tą datę czekają nie tylko Babcie i Dziadkowie, ale my wszyscy. W te dni chcemy spędzić z Nimi jak najwięcej czasu i robimy wszystko, aby czuli się wyjątkowo.

Jest to święto, podczas którego wnuczęta mają okazję wyrazić swoją miłość i wdzięczność za wszystkie spędzone wspólnie lata. Wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób. Za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę i za przekazaną wiedzę — a to wciąż tylko kilka wspaniałych prezentów, które od nich dostają. Przedszkolaki i młodsi uczniowie przygotowali wiersze, piosenki i tańce dedykowane dziadkom, wykonali laurki, przestrzenne kartki  z komplementami i życzeniami,  rysunki – portrety babć i dziadków oraz drobne upominki. W tym roku  zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do naszej szkoły na herbatkę, pyszny poczęstunek oraz wierszyki i piosenki przygotowane specjalnie dla Nich. Tego dnia nie sposób zapomnieć również o życzeniach, składanych dziadkom prosto z serca. W poniedziałek 22 stycznia  w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia pt. ,,Życzenia dla dziadków”, na której wnuczęta zaprezentowały część artystyczną z dedykacją dla swoich babć i dziadków. Jeszcze raz życzymy Wam dużo zdrowia, samych słonecznych dni, miłości najbliższych i pogody ducha na każdy dzień.

Autor: Małgorzata Malec