Karnawał w przedszkolu

W piątek, 12 stycznia br.,w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Bal Karnawałowy. Przekraczając próg przedszkola mogliśmy się przenieść do świata bajek i zabawy, bowiem wszystkie dzieci tego dnia przebrały się za swoje ulubione postacie.

Wśród chłopców dużą popularnością cieszyły się stroje policjantów, budowniczych, strażaków oraz superbohaterów. Wśród dziewczynek ,jak co roku królowała Elsa oraz inne księżniczki, kowbojki, motyle, koty oraz inne zwierzątka. Przedszkolaki zaraz po śniadaniu rozpoczęły świętowanie karnawału. W salach rozbrzmiewały dziecięce hity, nie zabrakło tańców, konkursów, zabaw, malowania twarzy oraz puszczania baniek mydlanych. W przerwach między zabawą był czas na słodkie przekąski, owoce oraz napoje. Tego dnia w przedszkolu unosił się zapach mandarynek i innych słodkości, rozbrzmiewał też radosny śmiech dzieci. Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci najmłodszych na długi czas.

Autor: Martyna Partyka