Wspólne bombkowanie

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu i integracji międzypokoleniowej, dlatego 13.12, dzieci z grupy „Biedronki” wraz z wychowawcą zaprosiły do przedszkola Panie z Dziennego Domu Seniora w Pniowie i zorganizowały warsztaty dekorowania bombek . Podczas spotkania dzieci ćwiczyły cierpliwość i dokładność oraz uczyły się dbać o estetykę pracy, utrwaliły także tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Wspólnie z paniami seniorkami wykonały piękne bombki choinkowe. Wszystkie wykonane ozdoby dzieci zabrały sobie do domu. Na zakończenie  złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i wykonaliśmy wspólne grupowe zdjęcie.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie, za wspaniałą świąteczną atmosferę, było ono bardzo miłe i wzruszające.

Autor: Renata Skrzypek