#BohaterONcenzura

Za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole oraz za odesłanie prawidłowo wypełnionego sprawozdania w terminie nasza szkoła znalazła się na liście placówek, które otrzymały dyplom, podziękowania dla koordynatorów i uczestników oraz bezpłatny egzemplarz gry "Cenzura" zaktualizowanej o 100 nowych haseł z zakresu II wojny światowej.

To łącznie 400 haseł do odgadnięcia przez uczniów, czas na jedno hasło to 120 sekund. Rekomendowana jest dla osób w wieku powyżej 13 lat. To edukacja poprzez zabawę i zdrową rywalizację. Młodzież, chcąc zdobyć punkty i wygrać batalię, będzie musiała wykazać się refleksem, wyobraźnią oraz znajomością tematyki II wojny światowej. Gra z powodzeniem zostanie wykorzystywana podczas lekcji historii jako podsumowanie i utrwalenie zdobytej przez uczniów wiedzy. Zatem, włączamy historię i rozpoczynamy prawdziwą bitwę … na słowa!

Autor: Małgorzata Rutkowska