Święto Dyni w naszym przedszkolu

24 października dzieci z  grupy Biedronek razem z uczniami II klasy szkoły podstawowej obchodziły „Dzień Dyni”.

Wszyscy  uczestniczyli w zajęciach, podczas których poznali bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia, wzięli udział w licznych zabawach z udziałem dyni, ale nie tylko Dynia była atrakcją tego wesołego dnia, w zajęciach i zabawach towarzyszyli nam również Kubuś Puchatek i jego przyjaciele. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na ich temat biorąc udział w różnych zagadkach i konkursach. Po wspólnej zabawie dzieci przygotowały razem ze swoimi wychowawczyniami pyszne babeczki dyniowe, które bardzo wszystkim smakowały.  Był to dzień pełen wrażeń i radości. Dziękujemy Pani Gosi wychowawcy klasy II i jej podopiecznym za wspólną zabawę i pomoc w przygotowaniu pysznych babeczek oraz Pani Pedagog  za przygotowanie i poprowadzenie zabaw.

Autor: Renata Skrzypek