Zapraszamy do Orkiestry Dętej i Zespołu Mażoretek.

Zapraszamy serdecznie na nabór do Orkiestry Dętej i Zespołu Mażoretek.

Chętnych uczniów i przedszkolaków prosimy zgłaszać bezpośrednio do Dyrekcji w Zespole Szkół lub do Marii Bednarowskiej (nr tel 781092429). Zajęcia dla dziewczynek chętnych do dołączenia do mażoretek odbywać się będą na terenie szkoły w każdy poniedziałek o 11 i piątek o 12. Na pierwsze zajęcia rytmiczno-taneczne dla mażoretek (od 3 roku życia) zapraszamy 10 listopada o godzinie 12 wraz z Rodzicami lub Rodziców do kontaktu. Zajęcia będą odbywać się bezpłatnie natomiast koszt zakupu batonu lub pomponów dla najmłodszych dzieci do ćwiczeń dla każdej dziewczynki to ok 70 zł. Będziemy się starac o dofinansowanie z Gminy. Wszystkich uczniów do nauki gry na instrumentach zapraszamy na wstępne przesłuchanie 18 listopada na godz. 17:30 do Ochronki przy naszej parafii. Zachęcamy również Rodziców do nauki gry na instrumentach i rozpoczęcia pięknej przygody razem ze swoimi dziećmi.

Autor: ROD