,,Problem wagi ciężkiej"

Dnia 25.10.2023 r. na terenie szkoły odbyła się ocena postawy ciała dzieci przez fizjoterapeutę z wykorzystaniem podoskopu, w ramach akcji informacyjno - edukacyjnej ,,Problem wagi ciężkiej" prowadzonej przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Stalowej Woli.

Drodzy rodzice, dopilnujcie, by wasze dziecko miało w tornistrze tylko te podręczniki i zeszyty, które będą mu potrzebne danego dnia. Codziennie wieczorem sprawdzajcie zawartość plecaka swojego dziecka, Wyciągajcie niezjedzone kanapki, owoce, kartoniki mleka i zbędne podręczniki, zeszyty, piórniki oraz  klasery z kartami pokemon. Pojemniki z piciem zastąpcie butelkami z filtrem. Pomóżcie dzieciom prawidłowo zapakować plecak. Rzeczy dodatkowe: akcesoria plastyczne, czyste zaszyty, przybory kreślarskie, dodatkowe piórniki, strój na w-f dzieci mają możliwość pozostawienia w szkolnej szafce. Pamiętajcie, że nawyki wypracowane w najmłodszych latach procentują całe życie.

Autor: Małgorzata Malec