Wojewódzki Certyfikat Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie dla naszego przedszkola

Certyfikat z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch oraz gratulacje od Wicedyrektor Oddziału Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Tarnobrzegu - Pani Anny Pekár i Wojewódzkiego Koordynatora Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie - Pani Barbary Wolny odebrał dyrektor Zespołu Szkół w Radomyślu nad Sanem - Pan Marek Pater oraz Koordynator do Spraw Promocji Zdrowia - Pani Renata Skrzypek.

Uzyskanie tego  certyfikatu potwierdza fakt, iż nasze przedszkole jest miejscem, w którym promocja zdrowia jest jednym z priorytetowych zadań i wpisana jest w koncepcję funkcjonowania i działalności placówki. Posiadanie Wojewódzkiego Certyfikatu jest zaszczytem dla przedszkola, a jednocześnie zobowiązuje do tworzenia warunków, które sprzyjają dobremu samopoczuciu członków społeczności przedszkolnej, podejmowania działań na rzecz zdrowia własnego oraz innych ludzi oraz tworzenia zdrowego środowiska. Posiadanie certyfikatu wspomaga działalność przedszkola i motywuje do dalszej pracy ukierunkowanej na rozwój.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom i rodzicom za zaangażowanie na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród najmłodszych.

Dziękuję Wojewódzkiemu Koordynatorowi – pani Barbarze Wolny, która wspierała naszą placówkę w stałym rozwoju i doskonaleniu w obszarze promocji zdrowia oraz rekomendowała nasze przedszkole do Wojewódzkiego Certyfikatu Przedszkola Promującego Zdrowie. Dziękuję za współpracę wszystkim przedstawicielom instytucji i przyjaciołom przedszkola, którzy przyczynili się do uzyskania tego zaszczytnego wyróżnienia. Podziękowania kieruję również do przedstawicieli organu prowadzącego za współpracę oraz finansowe wsparcie podczas realizacji przedsięwzięć i zadań placówki.

Autor: Renata Skrzypek