Konkurs talentów z okazji obchodów Pierwszego Dnia Wiosny

21 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs talentów. Przedszkolaki i uczniowie mieli okazję zaprezentować całej społeczności szkolnej swoje ukryte talenty.

Do konkursu zgłosiło się 36 uczestników, którzy wystąpili podczas 26 występów na żywo. Emocje były ogromne, trzeba było przezwyciężyć tremę i zaprezentować swoje umiejętności. Wśród uczestników można był dostrzec umiejętności  recytatorskie, nieprzeciętne talenty muzyczne, artystyczne, a także gimnastyczne. Publiczność dopingowała swoich odważnych kolegów i koleżanki, nagradzając ich gromkimi brawami. Celami konkursu było między innymi: popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży, promowanie młodych talentów, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz promowanie postaw wspierających zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w ramach realizacji programu „Szkoła Promująca Zdrowie”.

Wydarzenie to pokazało, że w naszych uczniach drzemie niesamowita energia i chęć do działania. Niech motto, które przyświecało naszemu konkursowi będzie zachętą dla kolejnych śmiałków: „Dopóki nie rozłożysz skrzydeł, nie dowiesz się, czy potrafisz latać”. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy i odkryjemy kolejne talenty.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji naszego wydarzenia oraz fundatorom nagród, którymi byli:

- Rada Rodziców ZS w Radomyślu nad Sanem

- Kino Helios ze Stalowej Woli

- Drukarnia Petrus ze Stalowej Woli

- oraz 3 anonimowych darczyńców.

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT SHOW

Dnia 21.03.2023 r. w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem odbył się konkurs „Mam Talent SHOW”.

Jury w składzie:

1. Marek Pater - Przewodniczący

2. Małgorzata Rutkowska

3. Agnieszka Sadrakuła

4. ks. Damian Zieliński

5. Maja Zielińska

6. Bartosz Chmielowiec

7. Dominik Kasica

oceniało 26 występów w 4 kategoriach: Przedszkole, Klasy I-III, Klasy IV – VIII oraz Zespoły.

Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prezentacji do konkursu komisja postanowiła przyznać:

w kategorii Przedszkole:

I miejsce – Piotrowi Kowalikowi

II miejsce – Adamowi Majewskiemu

III miejsce – Kindze Jaworskiej

w kategorii Klasy I – III:

I miejsce – Julii Nowak

II miejsce – Emilii Gębali

III miejsce – Annie Drzewi

w kategorii Klasy IV-VIII:

I miejsce – Jagodzie Rębacz

II miejsce – Larysie Paluch