Rusza Ogólnopolska Akcja „Góra Grosza”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do uczestnictwa w Ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, organizowanej w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem.

Akcja  potrwa od 01 grudnia do 22 grudnia br. Przez cały ten czas przeprowadzimy zbiórki w klasach, pokoju nauczycielskim, sekretariacie i bibliotece.  Przynosimy tylko polskie pieniądze! Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Nie ma wątpliwości, że najlepsze co można dać dzieciom, to rodzina, w której mogą czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie.

Przyłączcie się!
Każdy przynosi tyle, ile może - w myśl zasady:

JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE, ALE GÓRA GROSZA JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE !!!

Autor: Małgorzata Rutkowska