Terminarz spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Termin*

do 15 września 2022r.

Spotkanie wychowawców klas z rodzicami, wybór „trójek” klasowych oraz przedstawiciela klasy do rady rodziców szkoły. Zapoznanie z wnioskami wynikającymi z ewaluacji wewnętrznej.

Do 30 września 2022r.

Spotkanie z przedstawicielami do rady szkoły – ukonstytuowanie się rady rodziców, uchwalenie programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na rok 2022/2023.

16 listopada 2022r.

Godz. 1630.

Poinformowanie rodziców uczniów o ocenach cząstkowych uzyskanych przez uczniów w I semestrze oraz o ocenach z zachowania.

11 stycznia 2023r.

Spotkania klasowe z wychowawcą - poinformowanie rodziców uczniów o ocenach semestralnych.

22 marca 2023r.

Spotkanie klasowe z wychowawcą - poinformowanie rodziców uczniów o ocenach cząstkowych uzyskanych przez uczniów w II semestrze oraz o ocenach z zachowania.

17 maja 2023r.

Spotkanie klasowe z wychowawcą-poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen końcoworocznych oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i oceną naganną lub nieodpowiednią z zachowania.

Terminy oraz godziny spotkań z różnych względów mogą ulec zmianie

Autor: Marek Pater