Zakończyliśmy już Ogólnopolską akcję GÓRA GROSZA.

Celem akcji jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Pomoc polega m.in. na tworzeniu programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź zorganizowaniu dla nich miejsc, będących w miarę możliwości najbardziej zbliżonych do warunków domu rodzinnego.

Uświadamiamy naszym dzieciom, że nie możemy być obojętni na los innych, że powinniśmy się zjednoczyć dla wspólnego dobra, dla wspólnego celu. Dzięki zaangażowaniu  dzieci udało się nam zebrać kwotę w wysokości  297 zł., 54 gr. Cieszy nas fakt, że nasze dzieci z radością przynosiły i wrzucały grosiki do pojemników chcąc pomagać innym dzieciom. Pieniądze zostaną przekazane organizatorowi akcji za pośrednictwem Poczty Polskiej TOWARZYSTWU NASZ DOM. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom  za udział w akcji.  Dziękujemy za każdy wrzucony grosik !!!

Autor: Opiekunowie SKW