Podsumowanie zbiórki żywności na rzecz podopiecznych Ochronki im. Św. Brata Alberta w Stalowej Woli

„Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn.”

Romain Rolland

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do zbiórki żywności na rzecz podopiecznych przebywających w Domu Małego Dziecka w Stalowej Woli.

W trakcie akcji udało nam się pozyskać wiele środków użytku codziennego: środki czystości, produkty spożywcze długoterminowe (ryże, makarony itp.), słodycze środków, artykuły higieniczne, kosmetyczne. Za pomoc w organizacji akcji szczególne podziękowania należą się również księdzu Łukaszowi, który wspierał akcję poprzez utworzenie dodatkowego punktu zbiórki w kościele parafialnym w Radomyślu nad Sanem. 20 grudnia 2019 r. uczniowie należący do Szkolnego Wolontariatu, wraz z opiekunami, osobiście przekazali wszystkie dary. Wizyta w Domu Dziecka i czas spędzony z małymi podopiecznymi był dla naszych uczniów czasem refleksji i zastanowienia się nad własnym życiem, nad tym, co posiadają, a czego nie zawsze doceniają. Uczniowie wrócili pełni refleksji, ale przede wszystkim pełni energii i chęci do niesienia pomocy innym.
Opiekę sprawowały: I. Kuszewska- Kasica, N. Woźnica, M. Rutkowska.

Jeszcze raz dziękujemy za wielkie serce!

Autor: Opiekunowie SKW